Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesiące
Realizacja zamówienia: 24

W pierwszych miesiącach życia małe łóżeczko jest lepsze, niż dorosłe łóżko: jego obejmujący kształt i niewielkie wymiary sprawiają, że noworodek czuje się w nim chroniony i bezpieczny.

Wybierając małe, poręczne i praktyczne łóżeczko mama będzie mogła łatwo przestawić je z jednego pokoju do drugiego, tak aby mieć dziecko zawsze przy sobie i obserwować je, gdy śpi, we dnie i w nocy.

Next 2 Me to nowe łóżeczko dostawne, dzięki któremu dziecko może spać tuż obok swoich rodziców. Łóżeczko można bowiem bezpiecznie połączyć z łóżkiem rodziców.

Dzięki Next 2 Me mama będzie mogła utulić dziecko i nakarmić je, gdy tylko się obudzi. W ten sposób więź między mamą, tatą a dzieckiem będzie jeszcze silniejsza, a noc przebiegnie spokojniej!

Łóżeczko Next 2 Me wyposażono w prosty i bezpieczny system mocowania, który pozwala na solidne przypięcie łóżeczka do łóżka rodziców za pomocą dwóch pasów.

Pasuje również do łóżek z szufladami, a jego wysokość można regulować!

 

 

Praktyczne i bezpieczne!

Łóżeczko Next2Me wyposażono w prosty i bezpieczny system mocowania, który pozwala na solidne przypięcie łóżeczka do łóżka rodziców za pomocą dwóch pasów. Pasuje również do łóżek z szufladami, a jego wysokość można regulować!

 

 

STABILNE MOCOWANIE

Jest proste i bezpieczne dzięki dwóm pasom, które pozwalają przypiąć podstawę łóżeczka do ramy łóżka rodzica.

PASUJE DO RÓŻNEGO RODZAJU ŁÓŻEK

Podstawową konstrukcję można złożyć, dzięki czemu łóżeczko można dopasować do łóżek z szufladami. Wysokość łóżeczka można ustawić w 6 różnych pozycjach, adaptując je do większości łóżek.

SKŁADANE NOGI

Aby zamocować łóżeczko do łóżeczka rodziców.

 

Spokojny i zdrowy sen

Dzięki łóżeczku Next2Me spanie obok mamy jest nie tylko praktyczne i przyjemne, ale także bezpieczne dla dziecka. Zaleca się, aby dziecko spało w tym samym pokoju, ale nie w tym samym łóżku.

 

Utulone, od pierwszych dni

W czasie kilku pierwszych miesięcy życia dziecka łóżeczko jest lepsze od łóżka. Jego otulający kształt i kompaktowy charakter sprawiają, że dziecko czuje się bezpieczniejsze i bardziej zadowolone. Łóżeczko daje poczucie przebywania w bezpiecznym otoczeniu, trochę podobnym do macicy, dzięki czemu przejście od życia płodowego do życia poza łonem matki jest przyjemniejsze, dokonuje się naturalnie i stopniowo.

 

Wielofunkcyjne!

W dzień i w nocy! Łóżeczko Next2Me może być przymocowane do łóżka mamy i taty, aby noce w pierwszych miesiącach życia dziecka były spokojniejsze. Następnie po podniesieniu zwijanej ścianki można stopniowo używać łóżeczka oddzielnie od łóżka rodziców lub w pokoju dziecięcym, a także w ciągu dnia w pokoju dziennym.

MOŻNA GO UŻYWAĆ W POKOJU DZIECIĘCYM LUB DZIENNYM

Zwijaną ściankę można podpiąć do górnej części konstrukcji.

ŁATWOŚĆ PRZEMIESZCZANIA

Dzięki dwóm obracającym się i blokowanym kołom łóżeczko można z łatwością przemieszczać z jednego pokoju do drugiego.

 

 

Przytulne gniazdko

Łóżeczko wyposażono w miękki materac, by zapewnić dziecku odpowiedni komfort, a także siatkowe okienko dla optymalnej cyrkulacji powietrza. Łóżeczko można ustawiać z pewnym nachyleniem, aby dziecku łatwiej było oddychać, zwłaszcza przy przeziębieniu, i by wspomóc proces trawienia.

USTAWIENIE POD KĄTEM

Wysokość łóżeczka można ustawić w 6 różnych pozycjach, a także ustawić je w pewnym nachyleniu(z 2 st. różnicy między jedną a drugą stroną) aby dziecku było łatwiej oddychać.

Łóżeczka i kojce

 • Rodzaj: 

  Łóżeczko dostawne

 • Przedział wiekowy: 

  od urodzenia do 6 miesięcy

 • Wymiary zewnętrzne: 

  66/81 x 93 x 69 cm

 • Wymiary po złożeniu: 

  95 x 15 cm

 • Wyposażenie dodatkowe: 

  torba do przenoszenia

 • Dostępna kolorystyka: 

  sky, princess, circles, denim, silver, fuschia, dove grey

 • Waga: 

  9 kg

 • Funkcja kołyski: 

  nie

 • Materiał: 

  wnętrze wyłożone bawełnianą wyściółką

 • Koła: 

  tak, 2 kółka

 • Maksymalna waga dziecka: 

  9 kg