Motory

Alternatywą dla samochodu, tak samo jak w prawdziwym życiu, jest oczywiście motocykl. Tworząc ofertę pojazdów dla kilkulatków, nie zapomnieliśmy także o tym fakcie, dlatego z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu tę kategorię. Modele znajdujące się w tej części naszego asortymentu to oczywiście doskonałe jakościowo produkty marki Toyz, wykonane z dużą precyzją, dbałością o szczegóły oraz oczywiście przy użyciu materiałów zdolnych znieść nawet największy dziecięcy entuzjazm. Co to wszystko dla Państwa oznacza? Przede wszystkim pewność, że podarowany maluchowi motocykl zostanie z nim bardzo długo, bez względu na intensywność eksploatacji.
                                                                                                                        
Równie ważne, co odporność na uszkodzenia, jest dla nas sama jakość działania, a w tym przypadku stoi ona na naprawdę satysfakcjonującym poziomie. Akumulator, który napędza motocykle, może zapewnić dziecku zabawę przez ponad godzinę – wiele zależy tu od tego, jak bardzo często będą używane opcje dodatkowe, jak oświetlenie, sygnały dźwiękowe, czy też zmiana prędkości jazdy. Efektu wizualnego każdego motocykla dopełniają tu lampki LED, a funkcjonalności dodane np. bagażnik, czy komfortowe podnóżki, zaprojektowane tak, by nie ślizgały się na nich nogi malucha.
                                                                                                                                               
Motocykl dla Państwa szkraba jest niczym spełnienie marzeń, dlatego do radości z jego posiadania dokładamy również atrakcyjną cenę, którą przyjdzie zapłacić rodzicom, za jeden z modeli znajdujących się w tej kategorii. Zachęcamy do zwracania uwagę na minimalny wiek dziecka, wagę udźwigu pojazdu oraz oczywiście nasze aktualne promocje, które nierzadko obejmują również tę część asortymentu sklepu internetowego Matfi.pl.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów