Wczytuję dane...

Samochody

Wśród pojazdów dla dzieci, które przygotował dla Państwa nasz sklep internetowy wspólnie z marką Toyz, niewątpliwie największą popularnością cieszą się samochody napędzane akumulatorem. Jest to także największy asortyment tego rodzaju, który mamy przyjemność zaprezentować wszystkim odwiedzającym nas rodzicom i ich dzieciom, dlatego o różnorodność wyboru – modeli i kolorów – nie muszą się Państwo obawiać. Szeroki przedział cenowy, jaki udało się nam przygotować, z całą pewnością jest w stanie dostosować się do wymagań osób składających u nas zamówienie oraz do ich możliwości finansowych i potrzeb.
                                                                                                                                  
Samochody dla dzieci napędzane akumulatorem to starannie dobrane modele wyprodukowane przez firmę Toyz. Każdy z nich posiada kilka odmiennych wersji kolorystycznych. Projekty nadwozia nawiązują natomiast do wzornictwa pojazdów terenowych, sportowych, miejskich, policyjnych, limuzyn oraz cech charakterystycznych niektórych z marek prawdziwych samochodów. Nawet najtańszy model wykonany jest z dbałością o szczegóły, dlatego z zewnątrz wszystkie produkty podobne są tu do swojego, pełnowymiarowego pierwowzoru – usatysfakcjonuje to więc jeszcze bardziej Państwa malucha i sprawi, że za kierownicą swojego elektrycznego autka będzie on bawił się jeszcze lepiej.
                                                                                                                              
Aby urozmaicić każdą z ofert i dać naszym małym klientom oraz ich rodzicom poczucie zakupu w pełni dopracowanego i doskonałego jakościowo samochodu, zadbaliśmy również o to, by poszczególne modele miały na wyposażeniu:
- wytrzymałe i zapewniające jak najdłuższą zabawę akumulatory,
- pasy bezpieczeństwa chroniące dziecko przed skutkami zderzenia z innymi obiektami na drodze,
- urozmaicające zabawę oświetlenie LED pojazdu,
- możliwość jazdy do przodu lub do tyłu,
- możliwość zdalnego sterowania samochodem przez rodzica,
- interaktywną kierownicę (klakson, uruchamianie melodii itp.),
- wygodne siedzenia oraz komfortowy układ zawieszenia stylizowany na prawdziwy oraz doskonale radzący sobie z jazdą po nierównościach.
Więcej szczegółów na temat specyfikacji konkretnego modelu znajdą Państwo w jego karcie produktu!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów