Wczytuję dane...

Wózki z fotelikami

Spacerówka, gondola i fotelik z atestem – czyli nasze atrakcyjne zestawy dla rodziców, którzy pragną kompleksowo zadbać o komfort swojego malucha oraz przygotować swoje życie codzienne na wyzwania związane z podróżą z małym dzieckiem (również samochodem). Łatwość, z jaką przekształcą Państwo klasyczny wózek w model spacerowy i zapewniający więcej ciekawych doświadczeń podczas wspólnego wyjścia, jest tu jednym z ważniejszych elementów naszej oferty, gdy jednak trzeba będzie wsiąść do auta razem ze swoim szkrabem, odpowiedni fotelik niewątpliwie przyda się, a więc warto go mieć.
                                                                                                                                    
Zestaw, który w naszej ofercie tworzą wózki i foteliki samochodowe, to doskonała propozycja dla rodziców, których dziecko waży maksymalnie 13 kg (bez ograniczeń wiekowych). Wybierając jedną z opcji, otrzymują Państwo zarówno dostęp do markowych produktów firmy Chicco, jak również mają Państwo gwarancję jakości, precyzji wykonania, a więc także i bezpieczeństwa swojego dziecka podczas podróży. Każdy element projektowany jest tu z myślą o komforcie klienta, jak i malucha, który będzie podróżował w foteliku, bądź w wózku.
                                                                                                                                                      
Ponadto asortyment zgromadzony w tej kategorii, to zestawy:
- oferowane w atrakcyjnej cenie, jeśli spojrzy się na wartość ich poszczególnych elementów,
- posiadające satysfakcjonującą paletę kolorystyczną do wyboru,
- stawiające na wygodę i funkcjonalność (także podczas transportu złożonego wózka, czy zamocowanie fotelika samochodowego),
- nieprzekraczające wagą swojej konstrukcji 10,5 kg,
- oferujące wysokie standardy bezpieczeństwa (foteliki) oraz koła zapewniające stabilną i łatwą jazdę po różnej nawierzchni (wózki).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów