Wczytuję dane...

Akcesoria

Nosidełka turystyczne, które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, to asortyment stworzony z myślą o aktywnych rodzicach, którzy w odpowiedzialny i wygodny sposób chcą zabrać swoje dziecko na spacer – po górach, po lesie lub w inne miejsce, gdzie jazda wózkiem mogłaby być bardzo utrudniona. W tej kategorii prezentujemy natomiast akcesoria przeznaczone specjalnie do tego asortymentu i czyniące go jednocześnie jeszcze bardziej funkcjonalnym i wygodnym dla malucha, który w nim podróżuje.
                                                                                                                   
Do grona akcesoriów dedykowanych naszym nosidełkom turystycznym należą przede wszystkim:
- przeciwdeszczowy pokrowiec z przezroczystą owiewką,
- daszek do nosidełka (informacje na temat kompatybilności znajdą Państwo w karcie produktu).
Co to oznacza dla naszych małych klientów i ich rodziców? Akcesoria te mają przede wszystkim zapewnić dodatkową ochronę. Przed czym? Po pierwsze przed deszczem, który może się przydarzyć na szlaku podczas takich wypraw. Po drugie przed wiatrem – zwłaszcza gdy dziecko jest jeszcze bardzo małe i dopiero wykształca w sobie odpowiednią odporność. Po trzecie przed słońcem, gdyż jak wiadomo zbyt długie wystawienie na bezpośrednie działanie promieni UV może poważnie zaszkodzić każdemu, a zwłaszcza najmłodszym podróżnikom.
                                                                                   
Dodatkowymi atutami oferowanych przez nas pokrowców i daszków do nosidełek turystycznych są doskonała przepuszczalność powietrza oraz odpowiednie zabezpieczenie z różnych stron przed czynnikami atmosferycznymi, jednocześnie nie wpływając na widoczność dla malucha, która podczas takiego spaceru jest dla niego jedną z głównych atrakcji. Zapraszamy do zakupów!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów