Wczytuję dane...

Biegowe

Krzewienie w swoim dziecku zamiłowania do jazdy rowerem jest dla wielu rodziców niezwykle istotne. To przecież w końcu dobra zabawa, przyjemna forma wysiłku fizycznego, możliwość wspólnego spędzenia czasu podczas wycieczki rowerowej oraz ekologiczny środek transportu. Współcześnie naukę łapania równowagi i jednoczesnego skręcania rozpoczyna się w wielu przypadkach przy pomocy tzw. rowerków biegowych – w naszej ofercie znajdą Państwo najciekawsze, najlepiej wykonane i zapewniające bezpieczną zabawę i zdobywanie umiejętności modele (oczywiście w atrakcyjnych cenach).
                                                                                                                 
Producentami rowerków biegowych, które możemy Państwu zaoferować, są tu takie marki, jak Lionelo, Chicco oraz Toyz. Jak na asortyment dla dzieci przystało, króluje tutaj oczywiście bogata paleta barw – zimne i ciepłe odcienie oraz barwy dedykowane chłopcom i dziewczynkom. Wzornictwu i jakości wykonania również nie można niczego zarzucić i choć rowerki tego typu mają raczej prostą konstrukcję, to ani przez chwilę nie wydadzą się Państwa maluchowi niewygodne. Wysokość siodełka można tu regulować, skrętne przednie koło porusza się bardzo płynnie na boki, a rama, na której to wszystko się opiera, została w każdym przypadku wykonana z trwałego surowca – metalu lub drewna.
                                                                                                                                       
Gumowe opony, w zależności od modelu, umożliwiają tutaj jazdę po równej powierzchni, a w niektórych przypadkach pozwalają nawet na zabawę w nieco bardziej różnorodnym i pełnym naturalnych przeszkód terenie. Mogą Państwo wybierać tu także pomiędzy różnymi stylami konstrukcji, gdyż w naszym sklepie internetowym mamy coś zarówno dla rodziców, którzy szukają dla swojego malucha klasycznego i eleganckiego rowerka biegowego z drewna lub metalu, jak i dla tych, którym najbardziej do gustu przypadł nowoczesny i minimalistyczny design.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów