Wczytuję dane...

Nosidełka na co dzień

Noszenie dziecka na rękach wzmacnia więzi pomiędzy nim a rodzicem i daje mu odpowiednie poczucie bezpieczeństwa. Wiąże się z tym jednak duże obciążenie dla kręgosłupa, co stanowczo wyklucza odbywanie w ten sposób dłuższych spacerów, nie mówiąc już o wycieczkach z najmłodszymi ze szkrabów. Dodatkowo rodzic ma wówczas zajęte ręce więc udanie się tak chociażby na zakupy nie będzie zbyt wygodne. Mamy jednak na to metodę, która przypadnie do gustu każdemu dorosłemu opiekunowi i każdemu dziecku, które w ten sposób nadal będzie mogło budować tę szczególną więź z mamą i tatą – zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem klasycznych nosidełek.
                                                                                                                                         
W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo propozycje nosidełek takich popularnych i docenianych przez rodziców marek jak Lionelo i Chicco. Każde z nich zaprojektowane jest zarówno z myślą o wygodzie i podtrzymaniu prawidłowej pozycji malucha, jak i komforcie osoby dorosłej, która będzie je użytkowała. Specjalna konstrukcja oraz układ pasów sprawiają, że nosidełko łatwo założyć, a po umieszczeniu w nim malucha obciążenie dla kręgosłupa jest rozłożone równomiernie oraz mocno zminimalizowane.
                                                                                                                                                        
Dodatkowo nasze standardowe nosidełka od Lionelo i Chicco oferują rodzicom, którzy je wybrali:
- kilka różnych opcji noszenia dziecka (w zależności od potrzeb oraz indywidualnych preferencji malucha),
- odpowiednią jakość materiałów doskonale regulujących temperaturę i zapobiegających przegrzaniu lub wychłodzeniu podróżującego w nich dziecka,
- ergonomiczną konstrukcję z doskonale zaprojektowanym podparciem dla dziecięcej główki,
- regulowany system pasów podtrzymujących nosidełko,
- możliwość noszenia w nich maluchów w różnym wieku (szczegóły na ten temat znajdą Państwo w poszczególnych kartach produktów),
- opcję noszenia samego pasa biodrowego jako podtrzymanie dla swojego szkraba i odciążenie kręgosłupa.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.