Wczytuję dane...

Wielofunkcyjne

Podróż, spacer, czy po prostu wyjście do sklepu z dzieckiem to zarówno duża odpowiedzialność, jak i spore wyzwanie logistyczne. Sprawa komplikuje się dodatkowo w przypadku bardzo małych szkrabów oraz zmiennych warunków pogodowych. By zatem kompleksowo sprostać wszystkim potrzebom dzieci i rodziców, jakie rodzą takie sytuacje, należałoby mieć kilka różnych wózków... można jednak o wiele prościej, co z chęcią udowodnimy dzięki naszemu asortymentowi tzw. wózków wielofunkcyjnych, mogących pełnić kilka różnych ról i to tylko dzięki odpowiedniej konstrukcji i drobnym korektom ustawienia.
                                                                                                                                           
Wózki wielofunkcyjne, które znalazły się w tej kategorii sklepu z artykułami dla dzieci i ich rodziców, to przede wszystkim modele zdolne pełnić od 3 do nawet pięciu różnych funkcji. Do najbardziej podstawowych można tu zaliczyć oczywiście płynne przejście pomiędzy funkcjonalnością gondoli, a profitami i możliwościami, jakie daje spacerówka. Dodatkowo jednak spotkają się tu Państwo z markami Caretero i Chicco, które wielofunkcyjność swoich propozycji zbudowały na opcji przekształcenia danego modelu lub jego części np. w fotelik samochodowy czy w nosidełko.
                                                                                                       
Wśród opcji dodatkowych i udogodnień, jakie znajdą Państwo w przypadku produktów, które umieściliśmy w tej kategorii, warto wyróżnić przede wszystkim:
- wygodny i łatwo składany stelaż dający komfort podczas transportu wózka,
- bogate wyposażenie dodatkowe, jak np. osłona przed deszczem, osłona na nóżki dziecka, dodatkowe kieszenie na drobiazgi,
- stabilną konstrukcję oraz odpowiedni duży, pojemny i łatwo dostępny bagażnik,
- komfort podróży dla malucha dzięki odpowiednim materiałom,
- wersje czterokołowe lub trójkołowe,
- atrakcyjny cennik zaczynający się już od niespełna 800 zł za komplet elementów wózków wielofunkcyjnych od  Caretero lub od Chicco.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów