Wczytuję dane...

Spacerowe

Wybór odpowiedniej chwili na pierwszy spacer ze swoim dzieckiem jest ważny. Równie istotne jest jednak odpowiednie przygotowanie do tego momentu i wielu podobnych, które z całą pewnością nastąpią w przyszłości. Jednym z elementów, które mogą zapewnić optymalne warunki i pomoc w całym przedsięwzięciu, jest właściwie dobrana spacerówka. Dzieci szybko rosną, więc może postawić na model bardziej uniwersalny? Chętnie pomożemy Państwu w podjęciu tej decyzji!
                                                                                                                                
Wózki spacerowe, znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego, to przede wszystkim oferta o szerokim przedziale cenowym (od niespełna 180 zł do nawet 1400 zł). Nie znaczy to jednak, że nie dbamy o jakość naszego asortymentu, gdyż niezależnie od decyzji mają Państwo zawsze pewność, że zamówiony model jest w pełni dopracowany i wykonany z trwałych materiałów. Wiemy to, ponieważ wózki, które trafiły do tej kategorii, reprezentują profesjonalizm takich marek, jak np. Lionelo, Quinny, Caretero, Britax Bob, czy też Chicco.
                                                                                                                                            
Dodatkowo mają tu Państwo możliwość indywidualnego dostosowania wózka spacerowego do potrzeb swoich i swojego malucha. Osiągnąć to można poprzez wybór jednej z opcji, które mamy przyjemność zaoferować naszym klientom, a które różnią się między sobą w szczególności następującymi parametrami:
- wersje czterokołowe i trójkołowe,
- różna wielkość po złożeniu (ważny detal, jeśli zamierzają Państwo przewozić złożoną spacerówkę np. w samochodowym bagażniku),
- dostawanie do wieku dziecka (modele dla niemowląt oraz maluchów do 5 lat),
- wózki uniwersalne do 3,5 lat lub dedykowane pod konkretny wiek dziecka,
- podział na dopuszczalną, maksymalną wagę malucha przewożonego w wózku,
- dostosowanie ciężaru konstrukcji wózka (najlżejsze modele ważą tutaj ok. 7 kg).
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji oraz do składania zamówień!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów