Wczytuję dane...

Plastyczne

Do najbardziej wartościowych zabawek, które możemy zaoferować swojemu dziecku niewątpliwie należą zabawki pozwalające mu ujawnić kreatywność i smykałkę artystyczną. Większość z nas ma mnóstwo wspaniałych wspomnień z tworzenia ciekawych kształtów z plasteliny, ludzików z kasztanów czy budowli z klocków. W naszym asortymencie znajdą Państwo zabawki plastyczne, które dostarczą Państwa dzieciom równie fantastycznych wrażeń i pozwolą im rozwinąć wyobraźnię. To jeden z najbardziej trafionych pomysłów na prezent dla dziecka!

Polecamy wspaniałą ciastolinę, która z jednej strony daje dzieciom pole do popisu, jeśli chodzi o kreowanie ciekawych rzeźb, z drugiej zaś stymuluje rozwój ich sprawności manualnej. W każdym z oferowanych przez nas zestawów znajduje się kilka tub masy plastycznej, która z łatwością poddaje się dziecięcym paluszkom, pozwalając na tworzenie dzieł sztuki, z których dzieci i ich rodzice mogą poczuć się naprawdę dumni! Dodatkową atrakcją są zawarte w zestawach figurki, które mogą stanowić dla dzieci doskonałą inspirację. To zabawa na tyle ciekawa, że chętnie zaangażują się w nią również rodzice!

Ciastolina jest zabawką, która szybko nie znudzi się dziecku, ponieważ daje mu możliwość ciągłego tworzenia coraz to nowych dzieł. Możemy się naprawdę zaskoczyć, obserwując artystyczny rozwój naszej pociechy! Warto też zwrócić uwagę na przyjemny zapach ciastoliny oraz fakt, że w przeciwieństwie do plasteliny nie zostawia ona zabrudzeń – to czysta zabawa, dosłownie i w przenośni!